Tirpák Cross 3. évad: Decathlon kupa

Reggel 6 óra: Dáviddal elkezdtük a pályát építeni.Nemsokára megérkeztek a pályaépítő pro team többi tagjai,így 8-ra pikk-pakk,kész lettünk. Kisvárdáról kaptunk hófogó hálót,a célterület teljesen profi lett. A versenyzőkkel együtt a hó is elkezdett szállingózni,megérkezett a meterológia által beígért havazás. És ez volt a mai nap kulcsa!!Havazásban még nem volt cross futamunk,így egy nagyon jó derbinek néztünk elébe.Versenyünket megtisztelte a cyclocross elnök,és több bajnok. A gyerekeknek csináltunk egy kisebb kört,jó látni,hogy egyre többen vannak,és egyre motiváltabbak,külön dícséret érte a szülőknek!Gyors átszalagozás után jött a hobbi futam.Végig mentem a pályán,1-2 helyen volt csak saras,de az egyre jobban szakadó hó,még nem maradt meg.…

Tovább

Nyíregyházán elkezdjük a Cyclocross szezont

Amikor Nyíregyházán elkezdjük a Cyclocross szezont,90 indulóval a "jubileumi" 10. Tirpák Cross futamonAz utcán még teljes sötétség volt,amikor 5.50 kor beparkoltam a robinzon dombon. David Dovak al együtt érkezünk. A pályán végig sétáltunk,megbeszéltük a feladatokat.6.15 kor jött a pályaépítő pro team brigád. Körülbelül 10-en voltunk,a srácok irdatlan rutinnal,rekord idő alatt összerakták a pályát. Emlékszem évekkel ezelőtt féltem ettől a pályától,sok idő volt a szalagozás,de mostanra olyan rutinra tettünk szert ebben,hogy 2 óra alatt összeállt minden,sátrakkal,hang teknikával,rajtkapuval egyetemben. Fotó: Farkas Attila A pályaépítés végén Soti jóvoltából egy nagy meglepetés ért,ugyanis kaptam egy nagyon jó ajándékot(képek közt megnézhetitek)8 után jöttek a regisztrátorok,és az első…

Tovább

Átadták a Nyíregyháza-Tokaj kerékpárutat

A mai napon egy kis ünnepség keretein belül adta át Seszták Miklós, Nemzeti Fejlesztési Miniszter a Nyíregyházát és Tokajt összekötő kerékpárutat, ahol sok környékbéli (Kisvárda és Környéke Bringások - KKB, Vinibike) csapat, köztük mi is megjelentünk. További részletek az alábbi linken: Nem mert ráhajtani? Most már kötelező - nyiregyhaza.hu  Képek